Testy

Nauka pracy z Excelem powinna być poparta wynikami jakie osiągasz, dlatego iExcel nie mogłoby funkcjonować bez udostępniania Wam testów. Każdy wie do czego służą testy i dobrze pamięta je ze szkoły, ale nie każdy rozumie ich znaczenie. A przecież nie masz możliwości aby sprawdzić, czy znasz Excela dobrze, słabo, czy może celująco, dopóki nie zmierzysz się z excelowym wyzwaniem. U nas znajdziesz mniejsze testy podzielone na poszczególne działy, oraz kompleksowe, które zawierają pytania i zagadnienia z kilku tematów znajdujących się na naszym portalu. Do każdego testu możesz podchodzić w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie, a jeśli lubisz wyzwania, to wraz z innymi kursantami możesz wziąć udział w rywalizacji i zbierać punkty. Dlaczego więc warto rozwiązywać testy na iExcel

  • Sprawdzasz na bieżąco swój poziom znajomości Excela.
  • Rozwiązując zadania samodzielnie rzeczywiście uczysz się Excela (oglądanie filmów to za mało).
  • Przypominasz sobie umiejętności nabyte w przeszłości.
  • Wraz z innymi kursantami bierzesz udział w grywalizacji.
Czas trwania 1h 30 min.
Trudność: Łatwa
Liczba lekcji: 6
Cena: 20.00 zł
Kup dostęp
Lekcje
Lekcja 1 Podgląd
Test z Excela #1
Lekcja 2 Podgląd
Test z Excela #2
Lekcja 3 Podgląd
Test zaawansowany z Excela
Lekcja 4 Podgląd
Odpowiedzi - Wielki test z Excela #1
Lekcja 5 Podgląd
Odpowiedzi - Wielki test z Excela #2
Lekcja 6 Podgląd
Odpowiedzi - Wielki test z Excela #3
Oceny

Średnia ocena dla tego kursu:

2.5 (ocen: 2)

Nie możesz oceniać tego kursu

Mateusz Grabowski

Wykładowca i trener informatyki. 10 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń dla biznesu. Twórca największego portalu do nauki Excela - www.iExcel.pl . Autor kanału na youtube w całości poświęconego Excelowi.

Od Mateusza:
Mam nadzieję, że uda Ci się wygospodarować czas i spotkamy się na szkoleniu. Pamiętaj, z nauką Excela jest jak z podróżą: Podróż tysiąca mil zaczyna się od pierwszego kroku.